Sorry, dit item is momenteel (nog) niet beschikbaar.
Gratis verzending vanaf €50,- met een Omoda-account
Gratis retourneren binnen 365 dagen*
Betaal achteraf met Klarna
Product informatie
Specificaties
Samenstelling & Pasvorm
Wasvoorschriften
Beperkt wassen op 30 °C
Niet strijken
Kan niet in de droogtrommel
Niet chemisch reinigen
Niet bleken
Erg leuke trui, mooie kleur en echt mooie kwaliteit. De trui valt wel kort, dus iets voor lange mensen om rekening mee te houden! ;)
Mooie lila trui, voor mij alleen tekort. Staat erg chique met de sierknopen.rnDeze kleur, kleurt helaas niet goed bij mijn gezicht.
Mooie trui die niet kriebelt. Model valt wat korter waardoor deze mooi op een rokje of jurkje valt
Hele mooie trui. Ook heel erg snel geleverd ondanks drukte van feestdagen! Heel blij mee en super fijne stof
Vond het materiaal veel te synthetisch en behoorlijk dik. Daardoor de puff mouwen te voluptueus. Kleur prachtig.model verdient meer soepelheid.rndaarom retour
Bezorgen & retourneren